Türkiye`deki en ucuz arabalar.

07.06.2011
1. Geely CK Echo 1.3 Comfort
Geely CK ECHO size 18.550TL’ye 1.342 Lt’lik bir motor,360Lt’lik bagaj kapasitesi, Güvenlik adına standart olarak ABS, sürücü ve yolcu Airbagleri ve aktif gergili emniyet kemerlerini sunuyor. Konforunuz için ise klima, tek dokunuşla açılan elektrikli ön ve arka camlar elektrikli yan aynalar ek ücret ödemeden sahip olabileceğiniz bazı özellikleri. Şehir içi yakıt tüketimi ise yaklaşık 8,0-8,5lt / 100 KM.
2. Dacia Logan Sedan 1.6 Euro 5
Dacia Logan Sedan 1.6 Euro 5, Çinli rakiplerine göre oldukça boş bir model. Bu en baz modelde klima, hidrolik direksiyon bulunmuyor. Bunun yanında 85 beygirlik 1598cc motor sunuyor. Bu motorun şehir içi yakıt tüketimi 9,3Lt/KM olarak açıklanıyor. Bu araç 18.700TL anahtar teslim fiyatı ile satışta.

3. Chery Kimo Forza 1300cc


1.294cc, 4 silindir 5 ileri manuel motora sahip Kimo, Standart olarak sürücü hava yastığı, ABS, Klima, elektrikli ön ve arka camlar, ısıtmalı ve elektrikli yan aynalar ve daha fazlasını sunuyor. Motorunun 1.6Lt’den aşağıda olması ise MTV yönünden avantaj sağlıyor. Bu aracın anahtar teslim fiyatı ise 19.390TL Chery Kimo’nun yakıt tüketim değerleri ise web sitesinde yayınlanmıyor!

4. Proton Saga 1.6 Base Line


19.900TL anahtar teslim fiyatlı Proton Saga modelinde standart olarak başlıca Sürücü hava yastığı, elektrikli ön camları sunuyor. Anlaşılacağı gibi ABS, EBD, Klima standart olarak 19.900TL’ye verilmiyor. Bagaj hacmi 370 lt olan Saga’nın şehir içindeki yakıt tüketimi 8,9lt/100km

5. Chevrolet Aveo HB 1.2 16V S


Aveo HB, 84 beygirlik 1.206cc bir motora sahip. Yakıt tüketimi şehir içinde 7,1lt/KM şeklinde ölçülmüş. Bu model 20.984TL’yi verdiğiniz zaman size standart olarak Klima, sürücü hava yastığı, elektrikli ön camlar ve hidrolik direksiyon sunuyor. Bu modelde ABS standart olarak bulunmuyor.

Samand LX

SAMAND, İran’ın ulusal aracı, şirketin araç kadar müşterileri ve sahiperine de özel bir dikkat ve ilgi sunduğu bir araç olarak İran Khodro ürünlerinde en çok satanlar arasındadır. 2002’ de üretildiği günden bu yana, İran Khodro araçta gözle görülebilir birçok gelişmeler yapmıştır ki bunların sonuçları değişik versyonlardaki SarirLXEL ve ‘06 LX olarak ortaya çıkmıştır.SAMAND’ın genişleyen ürün çeşitlerini ve özellikle dış pazarda geniş bir müşteri memnuniyetini hedefleyerek; İran Khodro, Türk oto pazarındaki analizler ve çalışmalar doğrultusunda, Türk marketi için standart bir modele bağlı kalarak yeni bir SAMANDversiyonu oluşturdu.

      Hem stil hem de performanstaki gelişmeler Airbag, Ani fren sistemi (ABS), yeni düşük emisyonlu motoru, geliştirilmiş fren-süspansyonu tüm yeni versyonlarda bulunmaktadır.SAMAND’ınızda hız sabitleyici, buzdolabı, ses/video sistemi, yeni metal cantlar, yeni metalik boya, deri döşeme, kontrol paneliniz için ahşap ve metal efektler ve mobil telefon hands-free özellikleri gibi birçok özelliği de seçebilirsiniz. IKCO, ürünlerini R&D aracılığı ile bütün dünya üzerindeki müşterilerini hoşnut bırakmak ve kalite seviyesini yükseltmek için sürekli gelişmesiyle gurur duyar.

.

Reklamlar